5 knižních zpráv, které by vám neměly uniknout

Román Zulu čeká filmová podoba s Orlandem Bloomem v hlavní roli, Youtuberka Zoella chystá další knihu, která vyjde i česky a poslední knihu E L James Grey už se chystá v českém překladu. Pojďte se s námi podívat na nejzásadnější knižní zprávy minulého týdne.

 

1. Zoe Sugg alias Youtuberka Zoella, která v loňském roce pokořila rekord v počtu prodaných výtisků své první knihy Girl Online se řítí s dalším knižním kouskem. Už 1. února se čtenáři mohou těšit na novinku Girl Online On Tour.

2. Grey, poslední z dosavadních knih E L James už se chystá do češtiny. Českého překladu erotického románu, který je psán z pohledu ústředního mužského hrdiny, se dočkáme v únoru příštího roku.

3. David Lagercrant v září zamíří do Prahy, aby i u nás uvedl svůj román Dívka v pavoučí síti, který bude čtvrtým dílem série Stiega Larssona Milénium.

4. Líbil se vám román Zulu, vydaný nakladatelstvím Host? Pak pro vás máme dobrou zprávu – chystá se jeho filmová podoba a hlavní role se zhostil hollywoodem milovaný Orlando Bloom.

5. A nakonec jedna perlička. Láďa Hruška se vrací na knižní scénu. Ano, opět s kuchařkou. Ponese název Láďa Hruška se vrací, můžete se na ni těšit na začátku září.

    Napište komentář
  1. Povinný údaj
  2. Váš web nebo blog
Sociální sítě
"Lucerna má mimořádný potenciál pro další generace a stavitel Havel i s tímto záměrem počítal." S potenciálem počít… https://t.co/miwyK8qVq5
11. 12. 2017
RT @MinKultury: - Československo má zhruba 800 km na délku, asi 400 km na šířku a 160 cm na výšku. - Jak jste přišel na těch 160 cm na výšk…
11. 12. 2017
Výborná severská detektivka, trocha romantiky i knížka, která vás přiměje zvednout zadek a začít tvořit. Inspirujte… https://t.co/8vbo6tGkPG
10. 12. 2017
V nejnovější Liberatuře na @CRo_RadioWave si můžete poslechnout pány z nakladatelství Absynt a Mariusze Szczygiela… https://t.co/ZFlPwQsgdQ
7. 12. 2017
@ondrejlipar @Kosmas_cz Jsou v plánu 👍🏼
5. 12. 2017
Muž, který hledal svůj stín
David Lagercrantz