5 knižních zpráv, které by vám neměly uniknout

Spoustu nového toho je tento týden u amerického spisovatele Johna Greena, Agatha Christie oslavovala a už i Harry Potter má své vlastní omalovánky. Podívejte se s námi, jaké události poslední týden hýbou knižním světem.

1. České vydání chystané knihy Johna Greena s názvem Sněží, sněží už má obálku! Drží se originální předlohy, u které se inspirovalo modrou barvou. Knihu si budete moci přečíst už 12. října!

sněží

2. A u Johna Greena ještě zůstaneme. Na svém účtu na Twitteru totiž John minulý týden oznámil, že pracuje na novém příběhu! Více o chystaném románu prý natěšeným čtenářům prozradí, až bude mít podle svých slov větší část napsanou. To naznačuje, že je se psaním teprve v počátku. Jelikož byly všechny jeho knihy nesmírně úspěšné, nového příběhu se už nemůžeme dočkat!

3. Nejúspěšnější světová autorka krimi románů Agatha Christie oslavila výročí 125 let. Stále patří k celosvětově nejúspěšnějším autorkám, čtete její knihy i dnes?

4. Pražská knihovna Klementinum byla prohlášena za nejkrásnější na světě. Prvenství získala pro svou barokní architekturu a historickou hodnotu. Sál byl totiž zhotoven už v roce 1722.

5. Také jste propadli trendu omalovánek? Nově vtrhly na knižní trh jedny kouzelnické. Verze ze světa Harryho Pottera si můžete už teď rezervovat, dorazí k nám v listopadu!

    Napište komentář
  1. Povinný údaj
  2. Váš web nebo blog
Sociální sítě
Výborná severská detektivka, trocha romantiky i knížka, která vás přiměje zvednout zadek a začít tvořit. Inspirujte… https://t.co/8vbo6tGkPG
10. 12. 2017
V nejnovější Liberatuře na @CRo_RadioWave si můžete poslechnout pány z nakladatelství Absynt a Mariusze Szczygiela… https://t.co/ZFlPwQsgdQ
7. 12. 2017
@ondrejlipar @Kosmas_cz Jsou v plánu 👍🏼
5. 12. 2017
@ondrejlipar @Kosmas_cz Zdravíme, profily autorů a autorek na novém webu postupně zlepšujeme a doplňujeme, filtrová… https://t.co/Xg4aFefmlD
5. 12. 2017
@sunfreedom Ale to snad ne! Omlouváme se - pošli prosím do zpráv e-mail, podíváme se, co je špatně.
5. 12. 2017
Muž, který hledal svůj stín
David Lagercrantz