5 knižních zpráv, které by vám neměly uniknout

Blogerské duo A Cup of Style vydalo svou knihu, na trh se dostal i román Michala Viewegha a česky vyšel jeden z deseti nejlepších komiksů pro děti a mládež na světě. Pojďte se s námi podívat na nejzásadnější knižní okamžiky uplynulých dnů.

acos_fotka

1. Vyšla nová kniha nejprodávanějšího českého spisovatele Michala Viewegha. Biomanžel je volným pokračováním románu Biomanželka. Poměrně útlá kniha by měla být autorovým návratem na výslunní, jak předznamenal u svých letních povídek Zpátky ve hře.

2. Vyšla dlouho očekávaná kniha blogerského dua A Cup of Style. Sestry Lucie a Nicole v elegantním růžovo-zlatém knižním skvostu radí ohledně módy, líčení a prozrazují své tipy a triky na cestování a životní styl. Už jste je četli?

3. Česky vyšel jeden z deseti nejlepších světových komiksů pro děti a mládež. Kniha s názvem Úsměv vypráví příběh Rainy, která si vyrazila zuby. Na pozadí její cesty ke zdravému chrupu je vyprávěn autobiografický příběh autorčiny puberty. Je to roztomilé a nesmírně zábavné!

4. Na světlo se dostala také chystaná příručka pro úspěšného tvůrce na Youtube. Kniha Já, JůTuber se okamžitě zařadila mezi bestsellery a na svém křtu přivítala rekordní počet čtenářů!

5. Také jste si zamilovali sérii Selekce a byli unešeni poslední nádhernou obálkou knihy První? Pak pro vás máme skvělou zprávu – v originále právě vyšel nejnovější díl! Už se nemůžeme dočkat, až si The Heir přečteme v českém překladu :-)

    Napište komentář
  1. Povinný údaj
  2. Váš web nebo blog
  1. Adris 7. 11. 2015 20:27

    Hlavně vyšla The Crown, 5. dil Selekce. A Dědičku a Šťastně až na věky by mělo vyjít kolem března:).

  2. Sabina 3. 11. 2015 11:52

    Nějak nechápu to nadšení z “právě vyšlého” dalšího dílu Selekce, když kniha vyšla už začátkem května. Nehledě na to, že kniha se jmenuje The Heir a ne The Hair, jak je uvedeno v článku.

Sociální sítě
@ilincev Díky! ☺️
25. 5. 2018
Marvin je zasmušilý. Jak ho potěšit? Vyberte si z naší ručníkové slevy: Sci-fi a fantasy knihy o 25 % levněji pro v… https://t.co/QyTVHEb8pw
25. 5. 2018
"Bylo to asi takhle: Na počátku byl stvořen vesmír. Spoustu lidí to naštvalo a většinou se to považovalo za chybný… https://t.co/xxKE2KFZOP
25. 5. 2018
Už zítra je #towelday, tedy #rucnikovyden! Máme pro vás soutěž a něco navíc, kopněte tam megacloumáka a přidejte se… https://t.co/TeGoKd08Ac
24. 5. 2018
Na krátko, film podle povídky Petry Soukupové, jde do kin už dnes! Přečtěte si o něm více - jak ho vidí herci a her… https://t.co/FWgmuWVg1T
24. 5. 2018
Počátek
Dan Brown