5 knižních zpráv, které by vám neměly uniknout

Do Prahy přijede slavný autor Zaklínače Andrzej Sapkowski, řítí se k nám Mudlovské omalovánky a další kniha Johna Greena bude zfilmována. Mrkněte s námi na zásadní knižní momenty uplynulých dnů!

1. Autor legendárního Zaklínače Andrzej Sapkowski přijede do Prahy, aby tu uvedl své dílo v audioknižní podobě. Potkat ho v pražských ulicích budete mít možnost od 18. do 20. listopadu.

2. Úspěšná kniha Řeky Londýna chystá své pokračování! V červnu příštího roku si budeme moci přečíst druhý díl, který ponese název Měsíc nad Soho. Obálka se podařila, co říkáte? Vydá nakladatelství Argo.

měsíc nad

3. Sestry Lucie a Nicole z blogu A Cup of Style pokřtily v Praze svou knihu Móda, krása a životní styl, v kavárně Muzeum. Počet návštěvníků ukázal, že jejich knížka je opravdovým bestsellerem, už jste ji také četli?

4. Konečně jsme se dočkali i my v Česku! Jsou tu Mudlovské omalovánky z Harryho Pottera a jsou nádherné! Vyjdou v 15. prosince, do Vánoc bychom to tedy, pokud se ze strany nakladatele nic nezmění, měli v pohodě stihnout!

5. Další John Green se chystá v kinech! V prosinci roku 2016 se budeme moci na knihu Sněží, sněží podívat i ve filmové podobě. My si ji však jako vždy nejprve přečteme, abychom měli srovnání :-)

    Napište komentář
  1. Povinný údaj
  2. Váš web nebo blog
Sociální sítě
26. ročník Zlaté stuhy, tedy výroční ceny pro nejlepší dětské knihy, zná své nominované! Najdete tu třeba Kdo zabil… https://t.co/uxhbzyc8yo
21. 3. 2018
@Amywiel No, jako ta bezcitná osoba, co jedla čokoládové zajíčky od uší, si myslím, že nakonec se to určitě jí 😊 Al… https://t.co/DCL5XRGumz
20. 3. 2018
Ještě někdo tu trpí předobědovou chutí na sladké, případně navíc kombinovanou s pottermánií? Pokochejte se 😉… https://t.co/JWchJiV445
20. 3. 2018
Cenami ověnčený Marek Šindelka vytvořil spolu s Vojtěchem Maškem a Markem Pokorným komiks o kuřimské kauze, jmenuje… https://t.co/KGfhifXQCZ
16. 3. 2018
@Nikol_Seven_ Jé, děkujeme! A co pěkného ke čtení tě čeká?
16. 3. 2018
Počátek
Dan Brown