Maturitní soutěž: Pište recenze a vyhrajte ;)

Aby nebylo těch soutěží a výzev k recenzím náhodou málo, máme pro vás další soutěžní výzvu ;) Tentokrát je určená hlavně pro maturanty a maturantky a půjde v ní o recenze povinné četby. Zapojte se a vyhrajte!

Naši Tabulku doporučené maturitní četby určitě znáte, a pokud jste v maturitním ročníku, doufáme, že už ji máte doma :) Teď vám přinášíme předmaturitní soutěž o velkoformátové Tabulky doporučené maturitní četby a poukazy na knihy! Když napíšete recenzi na některý z titulů, uvedených v Tabulce, odměníme vás – můžete dokonce vyhrát poukaz na knihy a Tabulku ve formátu A1, nejlepší recenze také zveřejníme.

Jak se zapojit do soutěže?

Zašlete nám na maturita@martinus.cz recenzi na některou ze 77 knih, uvedených v Tabulce maturitní četby! Ať je recenze pro kolegy a kolegyně z maturitních ročníků přínosná, ale ať je taky naláká, aby třeba knihu i sami otevřeli ;) Soutěž trvá do 30. dubna 2016.

Co můžete vyhrát?

Každý týden vybereme jednu recenzi, a to tu nejlepší, kterou zveřejníme u nás na blogu, aby pomohla s přípravou na maturitu ostatním studentům a studentkám. Její autor či autorka získají velkoformátovou Tabulku doporučené maturitní četby do třídy, také poukaz v hodnotě 300 Kč na nákup knih.

K čemu vám to bude dobré?

Odměníme všechny autory a autorky recenzí na maturitní knihy ;) Takže malé překvapení čeká každého, kdo se zapojí. Navíc můžete vyhrát, pomůžete s přípravou na maturitu z češtiny ostatním a třeba získáte do třídy parádní pomůcku a potěšíte tak spolužáky a spolužačky :)

Na co ještě nezapomenout?

Zároveň s touto soutěží probíhá i velká soutěž Chceme vaše recenze, ve které odměňujeme autory a autorky recenzí přímo u nás na webu. Když už budete v tom, napište rovnou recenzi – třeba ve zkrácené podobě – i k danému titulu u nás na webu, a vyhrát můžete i tak ;)

Tak do toho – už se na vaše recenze maturitní klasiky moc těšíme ;)

    Napište komentář
  1. Povinný údaj
  2. Váš web nebo blog
Sociální sítě
"Lucerna má mimořádný potenciál pro další generace a stavitel Havel i s tímto záměrem počítal." S potenciálem počít… https://t.co/miwyK8qVq5
11. 12. 2017
RT @MinKultury: - Československo má zhruba 800 km na délku, asi 400 km na šířku a 160 cm na výšku. - Jak jste přišel na těch 160 cm na výšk…
11. 12. 2017
Výborná severská detektivka, trocha romantiky i knížka, která vás přiměje zvednout zadek a začít tvořit. Inspirujte… https://t.co/8vbo6tGkPG
10. 12. 2017
V nejnovější Liberatuře na @CRo_RadioWave si můžete poslechnout pány z nakladatelství Absynt a Mariusze Szczygiela… https://t.co/ZFlPwQsgdQ
7. 12. 2017
@ondrejlipar @Kosmas_cz Jsou v plánu 👍🏼
5. 12. 2017
Muž, který hledal svůj stín
David Lagercrantz