5 knižních zpráv, které by vám neměly uniknout

Proběhl knižní jarmark Knihex, vyjde novinka Anthonyho Doerra, autora knihy Jsou světla, která nevidíme a kniha povídek ze světa Selekce. Čerstvé červnové knižní zprávy jsou právě tady!

Jelikož se pro vás snažíme poctivě vlogovat z knižních akcí, vyrazily jsme v neděli s kamerou na Štvanici, kde se odehrál knižní jarmark Knihex. Vyzpovídali jsme pro vás nakladatele, tak se brzy těšte na video na našem YouTube kanálu!

Kiera Cass, autorka série Selekce si pro své čtenáře připravila povídkovou knihu Šťastně až navěky. Vyjde už v srpnu!

Před pár dny konečně vyšla třetí knížka Jonase Jonassona Zabiják Anders. Je opět nesmírně vtipná a povedená a my ji můžeme jen doporučit!

Zamilovali jste se do románu Jsou světla, která nevidíme nebo do povídkové sbírky Zeď? Pak vás určitě potěší, že Anthony Doerrovi v českém překladu vyjde třetí kniha a tentokrát ponese název Sběratel mušlí. Těšit se na ni můžete na konci listopadu letošního roku!

Do Prahy v minulém týdnu zavítal americký prozaik Robert Fulghum, aby tu představil novou knihu Poprask v sýrové uličce, kterou sestavil přímo pro české čtenáře. Naše Jana spisovatele vyzpovídala v rozhovoru a mrknout se můžete i na speciální video!

 

    Napište komentář
  1. Povinný údaj
  2. Váš web nebo blog
Sociální sítě
Výborná severská detektivka, trocha romantiky i knížka, která vás přiměje zvednout zadek a začít tvořit. Inspirujte… https://t.co/8vbo6tGkPG
10. 12. 2017
V nejnovější Liberatuře na @CRo_RadioWave si můžete poslechnout pány z nakladatelství Absynt a Mariusze Szczygiela… https://t.co/ZFlPwQsgdQ
7. 12. 2017
@ondrejlipar @Kosmas_cz Jsou v plánu 👍🏼
5. 12. 2017
@ondrejlipar @Kosmas_cz Zdravíme, profily autorů a autorek na novém webu postupně zlepšujeme a doplňujeme, filtrová… https://t.co/Xg4aFefmlD
5. 12. 2017
@sunfreedom Ale to snad ne! Omlouváme se - pošli prosím do zpráv e-mail, podíváme se, co je špatně.
5. 12. 2017
Muž, který hledal svůj stín
David Lagercrantz