Letní knihomolské bingo: První výzva

A máme tu první kolo našeho letního knihomolského binga! :-) Užíváte volna? Oslaďte si ho ještě více s naší soutěží. Připravte knihy, připravte kola, jízdenky, nohy… ;-) a sladká odměna vás nemine.

ananas

Pamatujete se na slaďoučký ananas La Esmeralda? Před časem jsme ho na ochutnávku přibalovali ke knížkám a věříme, že nejsme jediní, kdo si na něm vytvořil malou závislost. No a představte si, že tenhle týden ho můžete vyhrát kilo!

Kilo téhle báječné pochoutky bude odměnou pro jednoho či jednu z vás. Stačí se zapojit do naší první výzvy. Jak tedy zaškrtnout v bingu první políčko? :-)

Ukažte světu, jak si užít čtení….

na cestě!

Je jedno odkud, kam, jak, kudy… tahle cesta povede, vaší originalitě se meze nekladou. Předveďte, jak si čtení na cestě umíte užít, jak podle vás má vypadat, blýskněte to a šup s tím na Instagram.

A nezapomeňte k fotce přidat

#ViceCasuNaCteni a také #NaCeste,

ať vaše obrázky najdeme a můžeme vybrat ten nejoriginálnější, jehož autor či autorka si následně letní čtení po zbytek prázdnin opravdu osladí :-)

Tuto výzvu je potřeba splnit do 10. července ;-)

A nezapomeňte – když se zúčastníte týdenních výzev, můžete vyhrát celé bingo, a to bude stát za to – hlavní cenu zveřejníme každou chvíli.

Držíme palce! <3

 

    Napište komentář
  1. Povinný údaj
  2. Váš web nebo blog
Sociální sítě
#martinusaciradi: V prvním díle roku 2018 vám @LucieZeli, @janebenesova a @ZuzanaKadecka doporučí knihy, které četl… https://t.co/inpFt94xAs
18. 2. 2018
Burgessovi chlapci jsou nejnovější česky vydanou knihou Elizabeth Strout, držitelky Pulitzerovy ceny. Co na ně říká… https://t.co/6C4HT6CrC0
15. 2. 2018
Nový Dan Brown si rozhodně zaslouží videorecenzi! Tak se mrkněte, jak @LucieZeli hodnotí Počátek, příběh profesora… https://t.co/u17A9YJ2cu
15. 2. 2018
Kdo letos získá titul Nejkrásnější kniha roku? Mezinárodní výtvarná komise vybrala z 255 přihlášených knih 55 nomin… https://t.co/Utvg1xiJi3
14. 2. 2018
Něco k Valentýnu pro milovníky a milovnice literatury faktu 😉 https://t.co/qSnOkzjdWE
14. 2. 2018
Počátek
Dan Brown