Letní knihomolské bingo: První výzva

A máme tu první kolo našeho letního knihomolského binga! :-) Užíváte volna? Oslaďte si ho ještě více s naší soutěží. Připravte knihy, připravte kola, jízdenky, nohy… ;-) a sladká odměna vás nemine.

ananas

Pamatujete se na slaďoučký ananas La Esmeralda? Před časem jsme ho na ochutnávku přibalovali ke knížkám a věříme, že nejsme jediní, kdo si na něm vytvořil malou závislost. No a představte si, že tenhle týden ho můžete vyhrát kilo!

Kilo téhle báječné pochoutky bude odměnou pro jednoho či jednu z vás. Stačí se zapojit do naší první výzvy. Jak tedy zaškrtnout v bingu první políčko? :-)

Ukažte světu, jak si užít čtení….

na cestě!

Je jedno odkud, kam, jak, kudy… tahle cesta povede, vaší originalitě se meze nekladou. Předveďte, jak si čtení na cestě umíte užít, jak podle vás má vypadat, blýskněte to a šup s tím na Instagram.

A nezapomeňte k fotce přidat

#ViceCasuNaCteni a také #NaCeste,

ať vaše obrázky najdeme a můžeme vybrat ten nejoriginálnější, jehož autor či autorka si následně letní čtení po zbytek prázdnin opravdu osladí :-)

Tuto výzvu je potřeba splnit do 10. července ;-)

A nezapomeňte – když se zúčastníte týdenních výzev, můžete vyhrát celé bingo, a to bude stát za to – hlavní cenu zveřejníme každou chvíli.

Držíme palce! <3

 

    Napište komentář
  1. Povinný údaj
  2. Váš web nebo blog
Sociální sítě
"Lucerna má mimořádný potenciál pro další generace a stavitel Havel i s tímto záměrem počítal." S potenciálem počít… https://t.co/miwyK8qVq5
11. 12. 2017
RT @MinKultury: - Československo má zhruba 800 km na délku, asi 400 km na šířku a 160 cm na výšku. - Jak jste přišel na těch 160 cm na výšk…
11. 12. 2017
Výborná severská detektivka, trocha romantiky i knížka, která vás přiměje zvednout zadek a začít tvořit. Inspirujte… https://t.co/8vbo6tGkPG
10. 12. 2017
V nejnovější Liberatuře na @CRo_RadioWave si můžete poslechnout pány z nakladatelství Absynt a Mariusze Szczygiela… https://t.co/ZFlPwQsgdQ
7. 12. 2017
@ondrejlipar @Kosmas_cz Jsou v plánu 👍🏼
5. 12. 2017
Muž, který hledal svůj stín
David Lagercrantz