5 knižních zpráv, které by vám neměly uniknout

Vyjde pokračování Kavárničky v Kábulu, Marek Šindelka chystá na prosinec novou knihu a Emma Watson šíří knížky Mayi Angelou po londýnském metru. Podívejte se s námi na nejnovější události z knižního světa!

Představitelka filmové Hermiony se rozhodla šířit knihy Mayi Angelou, konkrétně titul Mom & Me & Mom v rámci projektu Books On The Undeground. Stovku výtisků této knihy, společně s osobním vzkazem  poschovávala v londýnském metru.

Četli jste minulý rok knihu Kavárnička v Kábulu, román vyprávějící o několika ženách, které žijí v této aktuálně nebezpečné lokalitě své rozmanité osudy? Už za pár dní se dočkáme pokračování příběhu v podobě knihy Návrat do kavárničky v Kábulu. Knihu opět vydá nakladatelství Argo.

Autor Marek Šindelka, který se do povědomí českých čtenářů nejvýrazněji zapsal knihou Mapa Anny, chystá na prosinec svou novou knihu. Únava materiálu bude románem, který má ambici reagovat na aktuální migrační vlnu.

V pondělí proběhl na lodi na Vltavě křest čerstvé knihy Barbary Nesvadbové. Zajímavostí této knižní novinky je, že vznikla spoluprací s umělcem Pasta Onerem. Ten je totiž autorem ilustrací uvnitř knihy. Zajímá vás, jak toto umělecké spojení napříč žánry dopadlo? Přečtěte si Laskonky! :-)

Knihu od matek pro matky vydala trojice populárních blogerek SexyMamas. Pokusily se předat svým kolegyním maminkám své rady a zkušenosti ohledně mateřství. A to vše zabalily do překrásné knižní podoby, mrkněte :-)

    Napište komentář
  1. Povinný údaj
  2. Váš web nebo blog
Sociální sítě
Zásadní poselství. https://t.co/weAUX0Bh8p
12. 12. 2017
Nejlepší knihy podle @CRo_RadioWave: Knausgård, Cigan, Ferrante i komiks Charlese Burnse. Inspirujte se 👉 https://t.co/6elX2xfJRQ
12. 12. 2017
Už jste se byli mrknout v našem Martinus.cz Bookspotu? Stavte se pro nějaké ty knižní dárky 😉📖🎁 Najdete nás v pražs… https://t.co/15VuMNPUED
12. 12. 2017
Knižní dárky? Je za pět minut dvanáct 😉 Inspiraci a zaručené tipy najdete v našem knižním LookBooku:… https://t.co/TzbvkOA8F3
12. 12. 2017
"Lucerna má mimořádný potenciál pro další generace a stavitel Havel i s tímto záměrem počítal." S potenciálem počít… https://t.co/miwyK8qVq5
11. 12. 2017
Muž, který hledal svůj stín
David Lagercrantz