5 knižních zpráv, které by vám neměly uniknout

Jedna z nejpopulárnějších světových blogerek vydává svou třetí knížku, třetí díl čeká i na půvabnou knihu procházek Petra Rysky a do třetice všeho dobrého – na konci roku vyjde třetí pokračování thrillerové série Roberta Bryndzy. Nebojte, dobrých zpráv pro vás máme o něco víc! :-)

Girl Online jde svou cestu – tak zní název třetí knížky jedné ze světově nejpopulárnějších YouTuberek. Mladá Britka Zoe Sugg má na kontě už dva předešlé díly, v nichž provází čtenáře světem teenagerky Penny, která má problém se začleněním se do společnosti a stydlivostí. Zoe tady odráží své vlastní zkušenosti a chce tak mladým děvčatům pomoci. Třetí díl série, která je určena především dospívajícím dívkám, slibuje zvrat v myšlení hlavní hrdinky a změnu v jejím směru uvažování o vztazích s chlapci. A nechybí ani tentokrát pestrobarevná obálka, která zkrášlí nejednu knihovnu. Bude Zoellina kniha vaší letní společnicí? :-)

Sotva jsme vám stihli představit čerstvý druhý díl knihy Praha neznámá, už bylo oznámeno, že Petr Ryska chystá třetí! Těšit se na něj můžete koncem roku a uvědomujete si, co to vlastně znamená? Že Praha je nejen natolik krásná, ale zároveň v sobě skrývá tolik dosud neobjevených míst, která stojí za návštěvu. Těšíme se!

Třetí a závěrečný díl série s vyšetřovatelkou Erikou Fosterovou vyjde u nakladatelství Grada v druhé polovině roku. Robert Bryndza se sérií sklízí úspěch po celém světě a to především u čtenářů, kteří si potrpí na dobrou krimi literaturu. Četli jste předchozí dva díly? Pokud ne, léto je ideální dobou, kdy resty dohnat :-) Navíc už podle názvu se v parných dnech čtením Dívky v ledu příjemně zchladíte :-)) PS: Pokud cestujete, vychází také jako e-kniha!

Už jste viděli naše zbrusu nová knihotrika Četl/a jsem to dřív, než to natočili? Pokud se hlásíte v soutěži kniha vs. film k týmu kniha, rozhodně by vám v šatníku nemělo chybět! A samozřejmě máme v dámské i pánské variantě, mrkejte! :-)

Chystáte se letos na dovolenkové cestování nalehko? Neplánujete s sebou vláčet kila knih, ale přesto chcete mít dostatek čtení? Mrkněte na naši kolekci nejlepších e-knih na léto. Ty se vážně nepronesou :-) Až si vyberete, můžete si je stáhnout do čtečky, tabletu, nebo třeba do telefonu a číst kdekoliv :-)

 

 

 

    Napište komentář
  1. Povinný údaj
  2. Váš web nebo blog
Sociální sítě
Zásadní poselství. https://t.co/weAUX0Bh8p
12. 12. 2017
Nejlepší knihy podle @CRo_RadioWave: Knausgård, Cigan, Ferrante i komiks Charlese Burnse. Inspirujte se 👉 https://t.co/6elX2xfJRQ
12. 12. 2017
Už jste se byli mrknout v našem Martinus.cz Bookspotu? Stavte se pro nějaké ty knižní dárky 😉📖🎁 Najdete nás v pražs… https://t.co/15VuMNPUED
12. 12. 2017
Knižní dárky? Je za pět minut dvanáct 😉 Inspiraci a zaručené tipy najdete v našem knižním LookBooku:… https://t.co/TzbvkOA8F3
12. 12. 2017
"Lucerna má mimořádný potenciál pro další generace a stavitel Havel i s tímto záměrem počítal." S potenciálem počít… https://t.co/miwyK8qVq5
11. 12. 2017
Muž, který hledal svůj stín
David Lagercrantz