5 knižních zpráv, které by vám neměly uniknout

V uplynulém týdnu vyšlo několik recenzí na zajímavé knihy, nechybí poutavý video rozhovor a nabízím i jedno video o z naší vlastní produkce. Vítejte u čerstvých knižních zpráv!

kundera

Losos v kaluži považuji za jeden z nejzábavnějších českých debutů roku. A pokud jste nečetli, třeba vás nalákám recenzí. A pokud četli, porovnejte názor a v komentářích budu ráda, když zanecháte ten svůj!

Recenze Lososa v kaluži

S recenzemi dnes nekončím, nabízím ještě jednu. A tuto recenzi a především knihu považuji zas za jedno z největších překvapení. Nečekala jsem, že by blogerská kniha mohla být toliko přínosná, inspirativní a po duši hladící. Knížka je aktuálně vyprodaná, ale dotisk se blíží, nebojte!

Recenze Šlehačkových oblak

Jistě jste si všimli, že vyšla poslední kniha Milana Kundery, přeložená do češtiny. Kniha smíchu a zapomnění získala v recenzi v Mladé frontě 90% a rcenzi i knihu doporučuji k přečtení.

Recenze nové knihy Milana Kundery

Z pole nvých rozhovorů bych vám ráda doporučila trochu prazvláštní rozhovor či zpověď Jana Saudka ve video rozhovoru na iDnes.cz. Tomu totiž v říjnu vyšla devět let připravovaná kniha Dva. Dozvíte se v něm mimo jiné, co je fotografovým životním snem, který si ještě chce splnit.

Video rozhovor s Janem Saudkem

Abych vám doporučila i něco z naší vlastní produkce, mrkněte na video, kde Karel Kovář alias Kovy představuje svou prvotinu s názvem Ovšem. Vyjde už tento týden :-)
Kovy představuje svoji knížku 

    Napište komentář
  1. Povinný údaj
  2. Váš web nebo blog
Sociální sítě
Knižní Baví / Nebaví #25: Tipy na knižní dárky od Doroty Noon, od veselých komiksů po knihy pro ambiciózní zahradní… https://t.co/WBO5qshamw
17. 12. 2017
Zleva: Šťastná knihkupkyně a ještě šťastnější výherkyně Knižní šifry. Lenka V. z Rokycan si v pátek odnesla knihota… https://t.co/TwlGO9Ujml
17. 12. 2017
#copravectu: Tři úplně jiné knihy, tři minirecenze, tři tipy na knižní dárky! Non-fiction, něco pro poetické duše a… https://t.co/kBhKseJSZt
15. 12. 2017
Knižní dárečky, drazí milí, máte, máte? 😉 Hromadu tipů i s informacemi o tom, jestli je stíháme doručit do Vánoc, n… https://t.co/oHK7h7Wam7
15. 12. 2017
Zásadní poselství. https://t.co/weAUX0Bh8p
12. 12. 2017
Muž, který hledal svůj stín
David Lagercrantz