blog

Kvíz Roberta Langdona: Jak dobře znáte knihy Dana Browna?

Čtvrtek 25. ledna 2018 11:38
Čt 25.01. 2018 11:38
1 minuta čtení 1

Taky vám učarovala napínavá dobrodružství profesora Roberta Langdona? Jeho stvořitel Dan Brown pro vás napsal další knihu, jmenuje se Počátek, právě vychází v češtině a my vám k ní přibalíme poštovné zdarma - stačí dokázat, že se ve světě symbolů, šifer, šarmantních vědkyň a nebezpečných spiklenců vyznáte! Troufnete si na kvíz?

 

Robert Langdon ví, že pravdu najdete jedině v pořádné knihovně!

Dan Brown je v knižním světě fenoménem. Šifra mistra Leonarda, jeho nejslavnější kniha, odstartovala langdonovskou mánii, zájem o studium symbolů a vyvolala řadu kontroverzí. Napínavá dobrodružství, ve kterých profesor Langdon zachraňuje svět, udržují vysokou kvalitu i zájem čtenářů. Jak dobře je znáte? Otestujte se, než si přečtete nejnovější kousek – Počátek – a získejte k této očekávané knize poštovné zdarma 😉 

Pokud si chcete knihy z pera Dana Browna připomenout, mrkněte na naši brownovskou knižní kolekci zde 😉

Poštovné zdarma získáte, když odpovíte správně na více než polovinu otázek, nezapomeňte na začátku zadat váš e-mail, ať váme, kam váš unikátní kód poslat. Po zodpovězení všech otázek a kliknutí na “Odeslat” scrollujte dolů pro výsledek.

Jdeme na to! 🙂

[mlw_quizmaster quiz=7]

 

 

Jana Benešová

Community Specialist

Jana se v Martinusu stará o to, aby naši zákazníci a fanoušci byli jako v bavlnce. Krom toho ráda fotí, nejčastěji ji najdete schovanou v nějaké kavárně a všechny kolem sebe v jednom kuse nutí, aby si přečetli Malý život a neapolskou tetralogii.

Příspěvky autora

Náš Instagram