blog

Black Friday 2022: Rušíme slevy!

Klasické Black Friday neboli Černý pátek asi všichni dobře znáte - v tenhle den se na vás chrlí jedna sleva za druhou. My jsme na to šli odjinud a rozhodli jsme se, že právě v tenhle den uděláme pravý opak a všechny naše slevy v knihkupectví zrušíme. Proč?

Dlouhodobě na Black Friday místo bezmyšlenkovitých obřích slev děláme maličkosti, které nám dávají větší smysl – v minulých letech jsme třeba spolupracovali na superhrdinských záložkách s centrem Locika nebo vás ponoukli k tomu, abyste místo našeho eshopu podpořili malé kamenné knihkupectví ve svém městě. Pokud nás znáte, víte, že bombastické akce pro nás nejsou tím pravým ořechovým a i když vám s radostí nabídneme knihy za výhodnější ceny, chceme, aby knižní trh byl udržitelným a zdravým místem, ve kterém mají své místo kamenná i online knihkupectví, velké obchody i lokální malé obchůdky.

Proto jsme se rozhodli, že v den, kdy většina nabízí ty největší akce, zrušíme všechny slevy, které na webu máme. Můžete si tedy knihy a všechny další radosti pořídit jako vždy, dnes ale bez našich běžných slev. 

My následně 10 % z ceny z každého produktu, který si u nás dnes zakoupíte, pošleme centru Locika, které se stará o okamžitou specializovanou pomoc pro rodiny zasažené násilím. Právě 10% je nejběžnější sleva, kterou v našem knihkupectví najdete.

Dalších 10 % z ceny každého produktu, který si u nás během dneška zakoupíte, přispěje samozřejmě i naše knihkupectví. Dohromady tedy 20 % z každé jedné knihy nebo jakéhokoliv dalšího produktu, který si právě dnes, 25. listopadu, pořídíte na Martinus.cz, poputuje do centra Locika ❤️

Vždycky bylo spoustu dobrých důvodů koupit si knihu – protože vám přinese zábavu, protože vám pomůže stát se lepším, protože ta, kterou darujete, může někomu změnit život. A teď může koupě knihy pomoci dětem v těžké situaci. Budeme moc rádi, pokud si u nás pořídíte nové čtení právě dnes, bez ohledu na akční ceny nebo dnešek věnujete místo bouřlivých nákupů třeba #vicecasunacteni 🙂 

P.S.: Děkujeme!

Moc si vážíme všech čtenářů a čtenářek, kteří se rozhodli právě na naše speciální Black Friday nakoupit nové knihy a přispět tak Centru LOCIKA. Děkujeme také všem, kteří náš příspěvek sdíleli na sociálních sítích, díky vám se dostal k více očím. Do Lociky budeme tak moci poslat desítky tisíc korun na pomoc ohroženým dětem. Děkujeme!

Čtěte také  Knihovrátek slaví půl roku. Vyměňte přečtené knihy za nové příběhy

Jana Benešová

Obsahový specialista

Jana v Martinusu píše a fotí na sociální sítě, dává do kupy newslettery a blog. Je věrnou fanynkou Harryho Pottera a v jednom kuse se snaží někomu vnutit Malý život nebo Geniální přítelkyni. Nejradši čte současnou beletrii.

Příspěvky autora