blog

Vánoční harmonogram 2020: Kdy objednat vánoční knižní dárky?

Středa 2. prosince 2020 16:08
St 2.12. 2020 16:08

Kdy je ideální doba na objednání všech těch knih, které mají pod stromečkem udělat radost vašim nejbližším? Asi už jste to slyšeli, ale my vám to s dovolením řekneme ještě jednou: CO NEJDŘÍV! :-) Díky tomu nebudete prožívat předvánoční dobu v stresu ani vy, ani kurýři. V našem článku najdete veškeré info na téma, jak to zařídit, aby k vám dárky dorazily včas i pár tipů pro ty, co opravdu, ale opravdu vůbec nestíhají :-)

Advent je tu a Vánoce už se plíží zpoza rohu, proto je na místě zjistit, jak je to s knižními dárky od nás.  Jak vybírat a objednávat, aby to k vám stihly pod stromeček včas? Poradíme 😉

Nejzásadnějším ukazatelem na našem webu je zelený stromeček. Ten samozřejmě znamená, že knihu či jiné zboží stíháme doručit do Vánoc. V potaz bere to, zda je kousek skladem, případně rychlost, s jakou nám ho je dodavatel schopen na sklad doručit, aby mohl putovat rovnou k vám 🙂

Nezáleží jen na skřítcích v našem skladu, kteří jsou opravdovými mistry v superrychlém balení knih do peřinek, ve kterých cestují ke svým novým majitelům. Je nutno zohlednit i rychlost dopravce, kterého si vyberete k doručení zásilky. Jak tedy vypadá “stromečkový rozpis” pro letošní rok?

Do kdy byste měli knižní dárečky objednat?

Pokud si k doručení vyberete Zásilkovnu, tituly se zeleným stromečkem by vás měly zavčasu čekat na vámi vybrané pobočce, pokud si je objednáte nejpozději do pátku 18.12. do 12:00.

Pokud si k doručení vyberete kurýra PPL nebo kurýra GLS, tituly se zeleným stromečkem by měly bezpečně doputovat pod vánoční stromeček, pokud je objednáte do čtvrtka 17.12. do 12:00.

Řešení na poslední chvíli? Máme 😉

Někdy zkrátka ani ty nejnaplánovanější plány nevyjdou podle našich představ a vy ještě těsně před Vánoci nemáte žádné dárky? Jednou z možností jsou naše dárkové poukázky. Chcete věnovat poukaz na knihy za dvě stovky nebo dva tisíce? Stačí si vybrat z našich dárkových poukazů, posíláme je i ve fyzické podobě, ale samozřejmě také ihned ve formě pdf do vašeho e-mailu. Můžete si přitom vybrat z několika designů!

Další praktickou možností jsou dárky ke stažení! Připravili jsme pro vás kolekce těch nejlepších e-knih z oblasti beletrie, skvělé non-fiction kousky do čtečky i do smartphonu. Stačí vybrat, nakoupit a v minutce můžete e-knihy darovat – vše potřebné najdete ve svém účtu Můj Martinus v sekci Ke stažení. Kromě toho, že takový dárek pořídíte za chviličku a bez ohledu na zasněžené silnice či zaneprázdněné kurýry, ho navíc nemusíte balit 😉

Jana Benešová

Content creator

Janka v Martinusu píše a fotí na sociální sítě, dává do kupy newslettery a blog. Nejčastěji ji najdete schovanou v nějaké kavárně a všechny kolem sebe v jednom kuse nutí, aby si přečetli Malý život a neapolskou tetralogii.

Příspěvky autora