blog

Kniha s napětím a atmosférou

27.12. 2012

Andělé Thomase E. Sniegoskiho rozhodně nejsou malá nevinná miminka s faldíky na bříškách s velkýma modrýma očima a blonďatými vlásky, jak je známe z obrazů v kostelech. V této knize jsou válečníky neštítícími se žádného zvěrstva, kterého se dopustí. Následují svého velitele, krutého a nemilosrdného anděla Verchiela, který se po tisících letech křížové výpravy proti svým padlým druhům a jejich potomkům považuje za skoro rovného Bohu, ač se prezentuje jen jako jeho pouhý služebník.

Někdy si musíme připomenout, co vlastně máme a za co bojujeme. Pak mu dala pusu, něžnou a nervózní, jako by se bála, že jí to neoplatí.

Kniha má rychlý spád, přináší mnoho překvapení, akce, napětí a atmosféru, jakou vám zajistí dobrý thriller. Dozvíme se mnohá zajímavá fakta o andělech i legendách s nimi spjatých.

Padlí andělé přinášejí skrze mrazivý a místy až syrový dramatický příběh, který sedne každému čtenáři, netradiční pohled na bytosti, na které nahlížíme s určitými zakořeněnými znalostmi a tradicemi, jež ale romány Thomase E. Sniegoskiho bez milosti boří.

A země zavzlykala, protože se její konec blížil. Temnota zvítězila.

Padlí andělé 3: Konec dnů

Thomas E. Sniegoski  ·  Vydavatelství: CooBoo, 2012

 

Nephilim porazili Mocnosti, ale od té doby se musejí pěkně otáčet. Nestvůry vylézají ze všech koutů a hrozí, že zavládne chaos a ke slovu přijde nástroj posledního soudu. Když na Zemi zavládne zlo a jen zlo, je jedinou spásou konec světa a smrt všeho živého.Aaron se snaží zhostit své role vyvoleného, i když by raději trávil čas s Vilmou a Gabrielem. Tíha zodpovědnosti a boje ho vyčerpávají a ani jeho otec mu nemůže ve všem pomoci. Dokáže se poprat s rostoucí hrozbou a zachránit svět?

 

KNIHU MŮŽETE ZAKOUPIT ZDE.

Čtěte také  Srpny: Kniha, kterou si ponesete v hlavě ještě dlouho po dočtení