5 knižních zpráv, které by vám neměly uniknout

Nesbø potvrdil datum vydání další knihy s Harrym Holem, seriálový Marshall Eriksen právě vydal knihu a Rudý kapitán míří do kin. Čerstvé knižní zprávy z konce února jsou tu!

 

Už 1. srpna 2016 odevzdá Jo Nesbø rukopis 11. dílu série s Harrym Holem. Knižně se ho pak dočkáme v březnu 2017. Více než 50 nakladatelů nabídne knihu po celém světě společně s originálem, pravděpodobně včetně českého vydání!

Jason Segel, známý především jako Marshall ze sitcomu Jak jsem poznal vaši matku, vydal svou první knížku! Tématem jsou noční můry a má velmi neotřelou obálku :-) Chystáte se na ni?

Rudý kapitán, krimi příběh z pera slovenského autora Dominika Dána míří do českých kin! A Slovart k té příležitosti vydává knihu nově, s filmovou obálkou. Líbí se vám? Na film můžete zajít už 10. března.

Četli jste Rudou královnu? Pokud ne, neměli byste s ní otálet, protože už se chystá druhý díl této série z pera Victorie Aveyard. Ponese název Křišťálový meč a těšit se na ni můžete 30. října letošního roku.

Aktuálně asi nejoblíbenější fantasy série Skleněný trůn chystá svůj třetí díl! Dědička ohně, jak se knížka bude jmenovat, vyjde 18. dubna a opět bude mít naprosto fantastickou obálku! :-) Také jste si tuto sérii tolik oblíbili?

dedicka ohne

 

 

 

 

 

    Napište komentář
  1. Povinný údaj
  2. Váš web nebo blog
Sociální sítě
Knižní Baví / Nebaví #25: Tipy na knižní dárky od Doroty Noon, od veselých komiksů po knihy pro ambiciózní zahradní… https://t.co/WBO5qshamw
17. 12. 2017
Zleva: Šťastná knihkupkyně a ještě šťastnější výherkyně Knižní šifry. Lenka V. z Rokycan si v pátek odnesla knihota… https://t.co/TwlGO9Ujml
17. 12. 2017
#copravectu: Tři úplně jiné knihy, tři minirecenze, tři tipy na knižní dárky! Non-fiction, něco pro poetické duše a… https://t.co/kBhKseJSZt
15. 12. 2017
Knižní dárečky, drazí milí, máte, máte? 😉 Hromadu tipů i s informacemi o tom, jestli je stíháme doručit do Vánoc, n… https://t.co/oHK7h7Wam7
15. 12. 2017
Zásadní poselství. https://t.co/weAUX0Bh8p
12. 12. 2017
Muž, který hledal svůj stín
David Lagercrantz