5 knižních zpráv, které by vám neměly uniknout

Nesbø potvrdil datum vydání další knihy s Harrym Holem, seriálový Marshall Eriksen právě vydal knihu a Rudý kapitán míří do kin. Čerstvé knižní zprávy z konce února jsou tu!

 

Už 1. srpna 2016 odevzdá Jo Nesbø rukopis 11. dílu série s Harrym Holem. Knižně se ho pak dočkáme v březnu 2017. Více než 50 nakladatelů nabídne knihu po celém světě společně s originálem, pravděpodobně včetně českého vydání!

Jason Segel, známý především jako Marshall ze sitcomu Jak jsem poznal vaši matku, vydal svou první knížku! Tématem jsou noční můry a má velmi neotřelou obálku :-) Chystáte se na ni?

Rudý kapitán, krimi příběh z pera slovenského autora Dominika Dána míří do českých kin! A Slovart k té příležitosti vydává knihu nově, s filmovou obálkou. Líbí se vám? Na film můžete zajít už 10. března.

Četli jste Rudou královnu? Pokud ne, neměli byste s ní otálet, protože už se chystá druhý díl této série z pera Victorie Aveyard. Ponese název Křišťálový meč a těšit se na ni můžete 30. října letošního roku.

Aktuálně asi nejoblíbenější fantasy série Skleněný trůn chystá svůj třetí díl! Dědička ohně, jak se knížka bude jmenovat, vyjde 18. dubna a opět bude mít naprosto fantastickou obálku! :-) Také jste si tuto sérii tolik oblíbili?

dedicka ohne

 

 

 

 

 

    Napište komentář
  1. Povinný údaj
  2. Váš web nebo blog
Sociální sítě
26. ročník Zlaté stuhy, tedy výroční ceny pro nejlepší dětské knihy, zná své nominované! Najdete tu třeba Kdo zabil… https://t.co/uxhbzyc8yo
21. 3. 2018
@Amywiel No, jako ta bezcitná osoba, co jedla čokoládové zajíčky od uší, si myslím, že nakonec se to určitě jí 😊 Al… https://t.co/DCL5XRGumz
20. 3. 2018
Ještě někdo tu trpí předobědovou chutí na sladké, případně navíc kombinovanou s pottermánií? Pokochejte se 😉… https://t.co/JWchJiV445
20. 3. 2018
Cenami ověnčený Marek Šindelka vytvořil spolu s Vojtěchem Maškem a Markem Pokorným komiks o kuřimské kauze, jmenuje… https://t.co/KGfhifXQCZ
16. 3. 2018
@Nikol_Seven_ Jé, děkujeme! A co pěkného ke čtení tě čeká?
16. 3. 2018
Počátek
Dan Brown