5 knižních zpráv, které by vám neměly uniknout

Chystá se nová kniha Emila Hakla i svazek sebraných spisů Umberta Eca. Dan Brown upravil svůj román Šifra mistra Leonarda pro mladší čtenáře a tím naše čerstvé knižní zprávy zdaleka nekončí. Podívejte se na ně s námi! :-)

Populární kapela Slza v uplynulém roce raketově vystřelila ke hvězdám a vyprodává koncerty. Teď si její příběh můžete prohlédnout v autentické fotoknize. Ta nechává fanoušky nahlédnout do soukromí hudebníků mimo záři reflektorů. Sto dvanáct stran biografických textů a nádherných fotografií, nad kterými zaplesá srdce posluchačů Slzy :-)

Velkým WOW je pro nás chystaný nový román držitele Magnesie Litery Emila Hakla. Umina verze vyjde na počátku prosince tradičně u nakladatelství Argo a tématem budou opět mezilidské vztahy.

Argo také chystá vydání svazku novinových sloupků italského spisovatele Umberta Eca. Bude se jednat o soubor textů, které psal po dobu patnácti let pro deník L’Espresso. Vydání je plánováno na polovinu listopadu.

Pamatujete, když jsme v červencovém vydání pořadu Nejlepší knihy mluvily o thrilleru Němý křik? Autorka Angela Marsons bude mít v českém překladu svou druhou knihu. Ďábelské hry vyjdou 23. listopadu a půjde o další zapeklitý případ inspektorky Kim Stoneové.

Šifra mistra Leonarda z pera Dana Browna patří k nejúspěšnějším románům moderní světové literatury. Nyní vychází jeho přepracovaná verze. Brown se vynasnažil upravit svůj román pro mladšího čtenáře.

    Napište komentář
  1. Povinný údaj
  2. Váš web nebo blog
Sociální sítě
Burgessovi chlapci jsou nejnovější česky vydanou knihou Elizabeth Strout, držitelky Pulitzerovy ceny. Co na ně říká… https://t.co/6C4HT6CrC0
15. 2. 2018
Nový Dan Brown si rozhodně zaslouží videorecenzi! Tak se mrkněte, jak @LucieZeli hodnotí Počátek, příběh profesora… https://t.co/u17A9YJ2cu
15. 2. 2018
Kdo letos získá titul Nejkrásnější kniha roku? Mezinárodní výtvarná komise vybrala z 255 přihlášených knih 55 nomin… https://t.co/Utvg1xiJi3
14. 2. 2018
Něco k Valentýnu pro milovníky a milovnice literatury faktu 😉 https://t.co/qSnOkzjdWE
14. 2. 2018
Valentýn, nebo #bookgivingday? Klidně obojí :-) Romantické čtení najdete v naší valentýnské kolekci:… https://t.co/8b7SWBfeZh
14. 2. 2018
Počátek
Dan Brown