5 knižních zpráv, které by vám neměly uniknout

Chystá se nová kniha Emila Hakla i svazek sebraných spisů Umberta Eca. Dan Brown upravil svůj román Šifra mistra Leonarda pro mladší čtenáře a tím naše čerstvé knižní zprávy zdaleka nekončí. Podívejte se na ně s námi! :-)

Populární kapela Slza v uplynulém roce raketově vystřelila ke hvězdám a vyprodává koncerty. Teď si její příběh můžete prohlédnout v autentické fotoknize. Ta nechává fanoušky nahlédnout do soukromí hudebníků mimo záři reflektorů. Sto dvanáct stran biografických textů a nádherných fotografií, nad kterými zaplesá srdce posluchačů Slzy :-)

Velkým WOW je pro nás chystaný nový román držitele Magnesie Litery Emila Hakla. Umina verze vyjde na počátku prosince tradičně u nakladatelství Argo a tématem budou opět mezilidské vztahy.

Argo také chystá vydání svazku novinových sloupků italského spisovatele Umberta Eca. Bude se jednat o soubor textů, které psal po dobu patnácti let pro deník L’Espresso. Vydání je plánováno na polovinu listopadu.

Pamatujete, když jsme v červencovém vydání pořadu Nejlepší knihy mluvily o thrilleru Němý křik? Autorka Angela Marsons bude mít v českém překladu svou druhou knihu. Ďábelské hry vyjdou 23. listopadu a půjde o další zapeklitý případ inspektorky Kim Stoneové.

Šifra mistra Leonarda z pera Dana Browna patří k nejúspěšnějším románům moderní světové literatury. Nyní vychází jeho přepracovaná verze. Brown se vynasnažil upravit svůj román pro mladšího čtenáře.

    Napište komentář
  1. Povinný údaj
  2. Váš web nebo blog
Sociální sítě
Výborná severská detektivka, trocha romantiky i knížka, která vás přiměje zvednout zadek a začít tvořit. Inspirujte… https://t.co/8vbo6tGkPG
10. 12. 2017
V nejnovější Liberatuře na @CRo_RadioWave si můžete poslechnout pány z nakladatelství Absynt a Mariusze Szczygiela… https://t.co/ZFlPwQsgdQ
7. 12. 2017
@ondrejlipar @Kosmas_cz Jsou v plánu 👍🏼
5. 12. 2017
@ondrejlipar @Kosmas_cz Zdravíme, profily autorů a autorek na novém webu postupně zlepšujeme a doplňujeme, filtrová… https://t.co/Xg4aFefmlD
5. 12. 2017
@sunfreedom Ale to snad ne! Omlouváme se - pošli prosím do zpráv e-mail, podíváme se, co je špatně.
5. 12. 2017
Muž, který hledal svůj stín
David Lagercrantz