blog

Už dnes budeme znát vítěze Knižní výzvy

Středa 31. října 2012 11:06
St 31.10. 2012 11:06
2 minuty čtení 2

Dnes ve 20:00 zveřejníme poslední otázku z Knižní výzvy. Tři soutěžící, kteří na ni nejrychleji odpoví, vyhrají tolik knih, kolik výzev předtím zvládli. Aby vám bylo vše jasné a nic vás ve výhře nebrzdilo, sepsali jsme pro vás nejčastější otázky, které nám ve Výzvě kladete.

Kolik knih vyhraju?

Vyhrajete tolik knih, na kolik jste odpověděli výzev. Přihlásíte-li se pod Vaším emailem do Knižní výzvy, systém vám dole vlevo dokonce i sám říká, o kolik knih právě soutěžíte. 🙂

Musím zodpovědět všechny Výzvy?

Nemusíte. Vyhrajete tolik knih, kolik otázek jste zodpověděli. Také to znamená, že klidně dnes můžete teprve s celou Výzvou začít, do večera máte čas pokořit všech 40 otázek.

Do kdy mohu soutěžit?

Na prvních 40 Výzev můžete zkoušet odpovědět do dnešních 19:30. Poté to již nebude možné. Mezi 19:30 a 20:00 máte čas na kávu a antistresové cvičení. V 20:00 zzveřejníme finální otázku.

Proč se hraje na tři nejrychlejší?

Přijde nám to nejvíc fér. Losování je pouze o štěstí. Takto dáváme šanci nejbystřejším soutěžícím a je naprosto jen ve Vašich rukou, jestli se dostanete mezi ty nejlepší.

Jak se dozvím, že už nějací tři soutěžící odpověděli správně?

Abyste nehledali zbytečně celou noc a aby soutěž byla co nejtrasparentnější, zveřejníme jména výherců ihned, jakmile splní poslední výzvu.

Bude to zase ovce?

Pamatujete si, když jste se ptali učitelky ve škole, co bude v písemce? A ona Vám nikdy nic neřekla? Tak asi tak. 🙂 Čtyřicet knih přece za trochu namáhání stojí, ne? Těšte se, bude to legrace. 🙂

Náš Instagram