blog

5 knižních zpráv, které by vám neměly uniknout

1.06. 2015

Sirotčinec slečny Peregrinové se dočká třetího pokračování, do Prahy zavítá australská literární hvězda a fanoušci Dominika Dána mají šanci zahrát si v připravovaném filmu podle detektivky oblíbeného slovenského autora. Čtěte, kterých pět zásadních událostí se stalo v knižním světe minulý týden.

Processed with VSCOcam with f2 preset

1. Library of Soules, tak se bude jmenovat třetí díl výjimečně úspěšné série z pera Ransoma Riggse, autora bestselleru Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti. V originále se ho čtenáři dočkají letos na podzim.

2. Australská knižní star, autorka bestselleru Ztáty a nálezy Brooke Davisová zavítá do Prahy. V rámci svého evropského turné přijede i k nám, aby pokřtila a uvedla své dílko.

3. Skvělá zpráva pro čtenáře Dominika Dána. V připravovaném filmu podle knihy Rudý kapitán si totiž můžete zahrát. Stačí odpovědět na dvě soutěžní otázky… 🙂

4. Svatý grál české kuchyně právě vyšel! Pokračování knihy Deník Dity P. spatřil světlo světa a my jsme si knihu ihned zamilovali. Existuje totiž mnoho důvodů, proč je právě tato kuchařka tou pravou TOP.

5. Po 80 letech vyjde knižně detektivní román příbuzné Jane Austen. Kniha s názvem The Incredible Crime od Lois Austen vyšla naposledy v říjnu roku 1931, nyní se dočká reprintu.

Čtěte také  5 zajímavostí, které jste o Kafkovi možná nevěděli