blog

Mikulášská nadílka: Vyhrajte skvělé příběhy

Byli jste tento rok hodní? My o tom nepochybujeme! 🙂 Nechte si od nás nadělit 3×3 skvělé knihy z nakladatelství Host. Čekají na vás příběhy Stallo, Následky a Muži, kteří nenávidí ženy II. A nebojte se, nebudete nám muset říkat básničku! Bude to daleko horší. 🙂

JAK KNÍŽKY ZÍSKAT?

Také vám občas přijde nefér, že se nás dospělých Mikuláš už netýká? Že už nedostanete žádnou nadílku? U nás ji dostanete, a konečně nějakou, ze které nepřiberete. 🙂 Nemusíte sice zpívat písničky, ani recitovat básničky, ale nebyla by to správná nadílka, kdybychom po vás něco také nechtěli. 🙂

Řekněte nám: proč by vás dnes čert neodnesl? Co byste Mikulášovi řekli na otázku, jestli jste tento rok byli hodní a co dobrého jste vlastně udělali. Co se vám tento rok opravdu povedlo a za co jste na sebe pyšní?

O JAKÉ KNÍŽKY HRAJEME?

STALLO

Kniha o trollech, démonech v nás a o vztazích s našimi dětmi, přírodou a zvířaty. …neboť v neprobádaných končinách opravdu žijí trollové. A kradou naše děti. Stallo je napínavý román, který lze těžko zařadit do nějakého žánru. Obdivuhodně napsaná kniha o trollech, démonech v nás a o vztazích s našimi dětmi, přírodou a zvířaty. zZačíná děsivá výprava do neznáma. Neboť tam venku jsou opravdu trollové. A kradou naše děti.

NÁSLEDKY

Před třinácti lety strávila dnes jednatřicetiletá Sára Farberová tři roky zavřená ve sklepě se třemi dalšími dívkami. Jednou z nich byla její nejlepší přítelkyně, která věznění nepřežila. Sára, která se snaží vyléčit z posttraumatické stresové poruchy, aby mohla začít žít plnohodnotný život, se dozvídá, že její únosce by mohl být propuštěn. Z vězení jí posílá dopisy a Sára je nyní nemůže nadále ignorovat. Pomocí náznaků obsažených v únoscových dopisech může zabránit tomu, aby sadistický psychopat znovu ubližoval.

MUŽI, KTEŘÍ NENÁVIDÍ ŽENY

Čtěte také  BookTok a Bookstagram: Jaká jsou knižní zákoutí sociálních sítí?

Druhý díl komiksové podoby mezinárodního bestselleru a kasovního trháku. Aby zostuzený novinář Mikael Blomkvist očistil své jméno, nechá se najmout na vyřešení třicet let starého případu zmizelé dívky. Jeho pátrání končí ve slepých uličkách, dokud se k němu nepřipojí mladá hackerka Lisbeth Salanderová, jejíž tajemná, ztrápená osobnost může být tím chybějícím článkem. Adaptace se ujala bestsellerová autorka kriminálních románů Denise Mina, grafickou podobu zpracovali Leonardo Manco a Andrea Mutti. 

[iframe: src=“https://docs.google.com/forms/d/1oQRYabkWMuazRvqs6ad3ER9Td_MdjAgFv0aV3UI0KUo/viewform?embedded=true“ width=“560″ height=“400″ frameborder=“0″ scrolling=“no“]