blog

Knihomolské tapety na telefon, díky kterým bude rok 2019 plný knih

Pátek 28. prosince 2018 10:23
28.12. 2018 10:23

Hodně jsme přemýšleli nad tím, jaké PF do roku 2019 pro vás přichystáme. Co by vám mělo říct. Rozhodli jsme se nakonec, že v roce 2019 budeme lobbovat za to, abyste toho přečetli co nejvíc. A měli co nejvíc času na čtení. Stejně, jako každý rok, ale v tom příštím ještě intenzivněji!

Ach, ty telefony! Pořád by nám braly čas na čtení. To je jen esemeska tuhle, pár stories na Instagramu tamhle a je z toho hodina času, za kterou byste klidně přečetli čtvrtinu Tatéra z Osvětimi (alespoň podle našeho webu, který vám vždy ukazuje přibližný čas, za který přečtete danou knihu). Řekli jsme si, že s nimi zatočíme a naše blahopřání do nového roku je zároveň malým dárkem, který okrášlí váš telefon 😉

Knihomolské tapety na telefon, které vás budou motivovat ke čtení po celý rok 2019, si můžete uložit a libovolně je měnit, aby vám pravidelně připomínaly, že nic důležitějšího než čtení vlastně ani není 😉 Stačí kliknout na tapetu a můžete si ji uložit. Vybrali jsme samá tmavá pozadí, která šetří baterky telefonů a jsou tak vlastně ekologičtější než světlé verze mobilních tapet 🙂 Budeme rádi, když nám ukážete, jakou jste si vybrali a jak sluší vašemu telefonu, kupříkladu tak, že nás označíte na Instagramu.

   

Šťastný rok 2019 plný přečtených stránek přejí Martinusáci!