5 knižních zpráv, které by vám neměly uniknout

Konečně vyšla nová Lisbeth, kterou jsme pokřtili v Lucerně, Terry Pratchett pracoval na novém románu a ke Dni nepřečtených knih se vás připojilo na tři tisíce. Uplynulý týden byl v knižním světě výživný!

křest

1. O středeční půlnoci jsme společně přivítali Lisbeth. V kině Lucerna jsme s nakladatelstvím Host pokřtili čtvrtý díl Milénia a odstartovali prodej. A byl to krásný večer!

2. Román Na první pohled, který napsal úspěšný francouzský autor Grégoire Delacourt, pojednávající o vztahu mladého muže se ženou, která vypadá úplně stejně jako herečka Scarlett Johannson, vyjde v Británii. A to i přesto, že se Johansson ze všech sil snažila vydání zamezit.

3. Terry Pratchett v době své smrti pracoval na nových příbězích, spadajících k Zeměploše. Nejméně čtyři romány měl v té době naplánované. Potvrdil to spisovatelův asistent a blízký přítel.

4. Vychází nová kniha severského autora Henninga Mankella. O krok pozadu opět přivítá komisaře Kurta Wallandera a na knihu se můžete těšit už 20. září.

5. Proběhl Den nepřečtených knih! A připojilo se vás skrz Facebook na tři tisíce. Děkujeme! Věříme, že osamělých, nedočtených a nepřečtených příběhů je teď o mnoho méně.

    Napište komentář
  1. Povinný údaj
  2. Váš web nebo blog
Sociální sítě
Zásadní poselství. https://t.co/weAUX0Bh8p
12. 12. 2017
Nejlepší knihy podle @CRo_RadioWave: Knausgård, Cigan, Ferrante i komiks Charlese Burnse. Inspirujte se 👉 https://t.co/6elX2xfJRQ
12. 12. 2017
Už jste se byli mrknout v našem Martinus.cz Bookspotu? Stavte se pro nějaké ty knižní dárky 😉📖🎁 Najdete nás v pražs… https://t.co/15VuMNPUED
12. 12. 2017
Knižní dárky? Je za pět minut dvanáct 😉 Inspiraci a zaručené tipy najdete v našem knižním LookBooku:… https://t.co/TzbvkOA8F3
12. 12. 2017
"Lucerna má mimořádný potenciál pro další generace a stavitel Havel i s tímto záměrem počítal." S potenciálem počít… https://t.co/miwyK8qVq5
11. 12. 2017
Muž, který hledal svůj stín
David Lagercrantz